מתכוננים לגיבוש בצבא? הכירו את הפעילו של לייזר טאג

isaacwp
26.04.2022

לייזר טאג הוא משחק שבו השחקנים מחולקים לשתי קבוצות או יותר, תלי בגודל המתחם ובכמות האנשים שמגיעה לשחק בו. השחקנים מקבלים אקדח לייזר עם מטרה ירוקה או אדומה על הגב, כאשר המטרה היא לירות בשחקן הקבוצה היריבה ולכבוש יעדים ושטחים שונים, לאסוף דגלים של הקבוצה היריבה ועוד. 

לייזר טאג מושלם לגיבוש קדם צבאי מכיוון שהוא מאפשר לחיילים העתידיים להתחבר זה לזה לפני שהם יוצאים לשטח. זה גם עוזר להם לבנות עבודת צוות ואחווה לפני שהם צריכים להשאיר את מה שהם מכירים מאחור ולהיכנס לקרב. אין צורך להיות בעלי כושר קרבי עבור לייזר טאג, אבל בהחלט חשוב להיות "חולי" אקשן אמיתיים. מעבר לכך שהמשחק הזה עוזר לחיילים לבנות קשר צוות, הוא גם עוזר להם לבנות את כישורי הלחימה שלהם.

מדוע לייזר טאג כה מומלץ בתור גיבוש קדם צבאי? 

לייזר טאג הוא משחק פופולרי שבו שחקנים יכולים להשתמש ברובי לייזר, אפוד קרב וציוד עתידני נוסף. מטרת המשחק היא לחסל את כל היריבים על ידי תיוגם עם האקדח שלכם, בעוד שבמקביל אתם צריכים כל הזמן לקבל החלטות שונות תחת לחץ. עם כושר קרבי ואקשן נון סטופ, בדומה מאוד לשדה הקרב האמיתי, יש צורך לקבל החלטות הרול גורל שיכולות להוביל להפסד או לניצחון של הקבוצה שלכם. 

לא כולם יודעים את זה, אבל לייזר טאג נמצא בשימוש באימונים צבאיים כבר שנים. ישנן יחידות צבאיות אשר משתמשות בשיטת האימון הזאת כדי לשפר את יכולות הקרב שלהן. אז אם הצבא משתמש בלייזר טאג בתור שיטת אימון, אתם בהחלט יכולים להפיק את המיטב מהגיבוש הזה. 

למה כדאי לבחור בלייזר טאג?

לייזר תג הוא משחק שקיים כבר עשרות שנים ועדיין פופולרי היום. וכיאה לגיבוש צבאי אמיתי, לייזר טאג הוא משחק פיזי, מהיר, מהנה ומרגש. זוהי דרך מצוינת להניע את האדרנלין של המתגייסים ולעבוד על הרפלקסים שלהם.

במהלך המשחק לומדים כיצד לשפר את היכולת לבנות מיומנויות עבודת צוות, היכולת ללמוד כיצד להשתמש בכלי הנשק, היכולת ללמוד כיצד להגיב במהירות בעת לחץ ועוד. במילים פשוטות, זו הזדמנות לאנשי הצבא של העתיד להתרגל לעבוד במצבי לחץ גבוה. 

חברת פאלקון לייזר טאג טאקטי המובילה בישראל מציעה ציוד המתקדם בישראל  עם המתחמים הגדולים בישראל ואימוני יחידות מיוחדות בצבא.

האם צורך כושר קרבי כדי לשחק לייזר טאג?

לייזר טאג הוא משחק פופולרי לילדים, בני נוער ומבוגרים. זה כולל שחקנים שמתרוצצים בחדר חשוך עם לייזרים שיורים אחד על השני. אמנם לייזר טאג הוא ספורט תחרותי, אבל הוא לא דורש כושר קרבי כדי לשחקו. זה משחק שדורש כושר גופני ממוצע ומעלה, רפלקסים מהירים ויכולת להתמודד עם לחץ. אנשים רבים חושבים שהם צריכים להיות בכושר טוב כדי לשחק לייזר טאג, אבל זה לא נכון. אתם עדיין יכולים ליהנות מהמשחק גם אם אין לכם יעדי כושר ספציפיים.

2023 © כל הזכויות שמורות
להזמנת פעילות
חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם