פעילות לחשיבה יצירתית המצאתית

לומדים לחשוב - אחרת מהמוכר והידוע
צפו בסרטון
כמות המשתתפים:
החל מ-
12
מחיר לאדם:
החל מ-
120
משך הפעילות:
החל מ-
150
דק’
להזמנת פעילות
חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם

סדנאות ליצירתיות והמצאתיות מבוססות פרויקטים

חקר המוח מתייחס בשנים האחרונות לחלוקת המוח לשני צדדים – המוח השמאלי והמוח הימני. שני הצדדים "מתמחים" בסוגים שונים של יכולות ופעילויות ונשענים על אינטליגנציות שונות: הצד השמאלי נשען בעיקר על ה-IQ האינטליגנציה האינטלקטואלית או הרציונאלית, הכלי שלנו לפתרון בעיות לוגיות פונקציונאליות המקנות לנו חשיבה מתכנסת אנליטית לוגית ושמרנית. המוח הימני נשען על האינטליגנציה הרגשית EQ ועל האינטליגנציה האנושית רוחנית ה-SQ המקנות לו חשיבה מסתעפת יצירתית חדשנית סינתזה דמיון וחשיבת עתיד, חשיבה סימולטאנית פורצת גבולות מערכתית ואינטגרטיבית.

מדענים רבים מציגים גישה ולפיה העתיד שייך לבעלי המוח הימני לאנשים, שיכולים לשנות לחלוטין את "כללי המשחק במגרש המחשבה" באמצעות סנכרון ושילוב בין יכולות וכישורים רבים המגדירים ותוחמים חשיבה מערכתית ויצירתית ובכך מעודדים יצירת קשרים רבים חדשים בין תאי העצב.

חשיבה מסדר גבוה שמשלבת בין צדו השמאלי של המוח (בין ה-IQ) לבין צדו הימני (בין הEQ- וה-SQ) היא חשיבת על מורכבת , משוחררת מדפוסים מוגדרים מראש, ספונטאנית, מתחדשת ויוצרת את עצמה שוב ושוב .

שני חצאי המוח הם שלם אחד מאוחד. כל צד במוח מכיל גם חוזקות וכישורים רבים של הצד השני. מוח שלם מתואם ומסונכרן הוא מכונת חשיבה בעלת עצמה אין סופית ששום רובוט בעל בינה מלאכותית לא יכול לשכפל או למסחר.

הסוד הגדול לבנית "הגשר" בין הצד השמאלי לצד הימני של המוח, טמון ומצוי ביכולות המופלאות של האינטליגנציה האנושית רוחנית בשפה חדשנית לחשיבה מערכתית רחבה שהיא מנגישה ובמאפיינים היישומיים הייחודיים ופורצי הדרך שהיא מאפשרת לנו. השינוי שנדרש בעת הזאת (בעולם תעסוקתי בו הטכנולוגיה והבינה המלאכותית משנות לחלוטין את עולם מקצועות המחר, במציאות בה הידע מכפיל את עצמו כל שישה שבועות ב"ענן") צריך להתרחש תחילה במוחנו, במחשבותינו, ברגשותינו, בלבנו באמנותינו ובנשמתנו, ביכולות שלנו לפתח מודעות עצמית גבוהה. ללמוד ולהתאמן לכל אורך החיים LIFE  LONG  LERNING.

 

אנחנו מתמחים מזה שנים רבות בפיתוח סדנאות ייחודיות לחשיבה יצירתית המצאתית באמצעות בנייה משותפת של תוצר שהוא מכונה תהליכית  התנסות מאתגרת חווייתית ללמידה מבוססת פרויקטים ויזמויות

  (PROJECT BASED LEARNING – P.B.L)

 

מדובר בלמידה והתנסות שיש בה עוגנים של יצירה המצאה משמעות וסדר, במהלך הסדנא מהרגע שמתבהר לקבוצה ה"מה" וה"למה" אנחנו מתחילים להתוות את ה"איך", את הדרך המשותפת לתהליך ולתוצר שנקבע מראש.

 

הרעיון המרכזי הוא ליצור משימות מאתגרות, חווייתיות, שמחוברות לפעילות של כל אשר מתרחש בתוכנו ובסביבתנו המשתנה ללא הרף. הפעילות הייחודית הזו תסייע לכם לגעת במשמעויות הנדרשות לשינוי והתאמה בעולם הפנימי, בדגש על שדרוג פוטנציאל החשיבה המערכתית היצירתית, והטמעת חוזקות ויכולות למנהיגות חדשנות ויזמות.

 

הפעילויות מתרחשות לכל הגילאים, לאנשים פרטיים, ארגונים וחברות, ומתקיימת בשתי גרסאות גרסה בחוף הים וגרסה בחדר סגור מותאמות לתקציב ולתוכן הנדרש.

אנחנו פועלים באתרים נייחים קבועים בלטרון, אזור הקריות, בדרום ובצפון ובנוסף יש לנו צוותים מקצועיים ניידים שיכולים להגיע לכל מקום בארץ ובעולם, וערוכים לתת מענה לקבוצות מ-30 ועד 300 משתתפים בפעילות אחת.

 

אם לא השתכנעתם עד עכשיו?

אז עוד שלוש נקודות חשובות

  • הפעילות מוכרת במס
  • מומחי תוכן רב תחומיים
  • וצוות יועצים אירגוניים להמשך תהליך

 

לקוחות ממליצים

ליאת גולדברג, דיסקונט
איילת כץ, רימקס
ליאת גולדברג, דיסקונט
2022 © כל הזכויות שמורות
להזמנת פעילות
חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם