פעילות מרחבי בריחה

פעילויות ODT אחרת מהמוכר והידועה
צפו בסרטון
כמות המשתתפים:
החל מ-
12
מחיר לאדם:
החל מ-
120
משך הפעילות:
החל מ-
150
דק’
להזמנת פעילות
חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם

ODT – קונספט מרחבי בריחה

מרחבי הבריחה החדשניים שלנו הם מסלול ההמראה שלכם לעתיד בטוח

 

האתגר שלנו הוא לעצב ולתכנן עבורכם בהתאמה מלאה את זירת הפעילות החווייתית המושלמת בשטח. נתרגם את הצרכים התובנות היכולות והתהליכים הדורשים שדרוג והתייעלות אצלכם, לרעיונות ופעילויות יצירתיות ומהנות שאפשר לעבוד איתם באופן ברור ופשוט. נתמקד בשאיפות שלכם, בחלומות, בתקווה, בעתיד שאתם משתוקקים אליו, בדברים שאתם מעריכים ובדברים שאתם מעוניינים לחדש לשפר ולייעל בסביבת העבודה.

מרחבי הבריחה "יטלטלו" את השגרה את מסגרת ההתייחסות המוכרת והנוחה ו"יזעזעו" את המוח ואת הקבוצה כדי להיפטר מהרגלים ישנים חוסמים ומקבעים. איינשטיין נהג לומר שהרעיונות היצירתיים ביותר שלו צצו כשהיה במקלחת.

אנחנו נמצא את ה"מקלחת" המאתגרת במרחב הבריחה שנתכנן לכם – כחלק בלתי נפרד מהחשיבה היצירתית וההמצאית. במרחב הבריחה תאמצו זוויות ראייה ופעולה חדשות ותפעילו את הדמיון. הדמיון פועל ממש כמו השרירים  הוא מתחזק ככל שמשתמשים בו יותר ואין דבר המפעיל את הדמיון יותר מאשר התבוננות בעתיד. חשיבת עתיד תאלץ את המחשבות שלכם לנדוד במהלך הפעילות אל מעבר למחוזות המוכרים, מעבר לאזור הנוחות לנדוד לאי הוודאות, אל הבלתי נודע כדי לעורר בכם תובנות ויכולות שישחררו רעיונות ותכניות מעשיות לחדשנות ויזמות.

בניגוד לחדרי בריחה נייחים שמקנים לכל קבוצה את אותו מרחב פעולה, האפשרויות במרחבי הבריחה הם מגוונים ואין סופיים. אנחנו נקבע יחד נושאים מובילים לפעילות: מנהיגות, ניהול, ערכים, למידה ארגונית, עבודת צוות, תקשורת, ניהול סיכונים או כל דבר אחר שתעדיפו, וסביבו נבנה ונפתח בהתאמה מרחב בריחה בזירה שאתם תבחרו – חוף הים, העיר העתיקה בירושלים, מוזיאון חיל השריון בלטרון, יפו העתיקה, אתרי תיירות, יער, פארק, שמורת טבע או כל מיקום אחר בארץ או בחו"ל.

בתכנון מרחבי הבריחה ניתן לאפשר פעילות של כמה שעות, יום שלם, או כמה ימים, שיכללו גם תכניות לגיבוש והנאה. בתום הפעילות תתבצע הערכה משוב ורפלקציה ביחס למימוש היעדים המטרות והתכניות שהצבנו בזירת הפעילות ובדגש על ה"כלים" היישומיים שלוקחת הקבוצה ל"שולחן העבודה" בארגון.

בנוסף קיים משחק כשר עבור הציבור הדתי חרדי .

 

למטה תוכלו להתרשם ממספר דוגמאות

 

אם לא השתכנעתם עד עכשיו?

אז עוד שלוש נקודות חשובות

  • הפעילות מוכרת במס
  • מומחי תוכן רב תחומיים
  • וצוות יועצים אירגוניים להמשך תהליך

 

לקוחות ממליצים

ליאת גולדברג, דיסקונט
איילת כץ, רימקס
ליאת גולדברג, דיסקונט
2022 © כל הזכויות שמורות
להזמנת פעילות
חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם