המחלקה למשימות מיוחדות

מותג פרטי - private label
צפו בסרטון
כמות המשתתפים:
החל מ-
12
מחיר לאדם:
החל מ-
120
משך הפעילות:
החל מ-
150
דק’
להזמנת פעילות
חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם

רוצים התיעלות ושיפור מתמיד ?  |   ONE STOP STATION 

המחלקה המקצועית שלנו למשימות מיוחדות מציעה שרותים חדשניים.

יחידת סימולטורים משלכם

נמאס לכם לשלם לספקים על פעילות ODT לאימון יכולות כישורים ומיומנויות? אנחנו נבנה לכם יחידה פנים ארגונית, מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. ביחד אתכם נפתח את הסימולטורים, ואת תכניות המישחוק, בהתאם לצרכים ולסביבת העבודה שלכם. מומחי התוכן שלנו יכשירו את העובדים והמנהלים כמאמנים (מאמנטור פנים ארגוני) וילוו את כל תהליך הפיתוח, העיצוב, והמיתוג -כ"מותג פרטי" – PRAIVAT LABEL.

היחידה הזאת יכולה לפעול מתוך מחלקת משאבי האנוש, ופיתוח ההדרכה שתייצר שפה אימונית הכשרתית ייחודית כחלק בלתי נפרד מהחזון, מהמבנה, והתרבות הארגונית. ניתן גם לפתח פעילויות הקשורות למשפחה כגון אורח חיים בריא ופעיל וסיוע, לבעיות תקשורת ומשברים בתחום המשפחתי. השקעה כזאת בהון האנושי היא מסר חדשני שיביא ערך רב בהתמקצעות העובדים, בשיפור פריון העבודה, במחויבות העובדים ובני משפחותיהם, במוטיבציה וב"גאוות היחידה".

עמותות חברתיות יכולות להשתמש במותג הפרטי כמרכז רווח שייתן שרותים לגורמים אחרים גם מחוץ לארגון.

ייעוץ ארגוני אסטרטגי

צוות המומחים שלנו כולל גם יועצים ופסיכולוגים ארגוניים שיכולים לאפשר לכם בנוסף לפעילות העצמה והכשרה גם תהליך המשכי להתערבות ממוקדת, בשיפור והתייעלות, של שיטות עבודה נהלים ותהליכים.

תכנון ופיתוח מערך הדרכה

טיב ואיכותי ההון האנושי, הוא פועל יוצא של רמת הכשירות המקצועית של העובדים.

אנחנו יכולים לסייע לכם לבנות מערך של חדשנות לניהול מערך ההדרכה. השכר שהארגון משלם לעובדיו, מבוסס על ההנחה, שהעובדים מחזיקים בכל הכשירויות הנצרכות לביצוע תפקידיהם, אך ידוע כי בשיגרות העבודה האינטנסיביות נוצרים ללא הרף פערי כשירות, הפוגעים בתפוקות הנדרשות. נפתח לכם מערך מקצועי תומך בכל "שרשרת המזון" החל משלב תהליך הקליטה של העובד והמשך בתכנון ופיתוח גרף הכשרות ולמידה שנתי מותאם תפקיד.

נסייע לכם לבנות מערך פנים ארגוני של יכולת למידה עצמית של מנהלים ועובדים LERNING SELF הכוללים הכשרת מאמנטורים מדרגי הניהול בכל הרמות, הטמעת יזמות פנים ארגונית המחוללת שינוי פנימי מכוח המשאב האנושי הקיים.

 

אם לא השתכנעתם עד עכשיו?

אז עוד שלוש נקודות חשובות

  • הפעילות מוכרת במס
  • מומחי תוכן רב תחומיים
  • וצוות יועצים אירגוניים להמשך תהליך

 

לקוחות ממליצים

ליאת גולדברג, דיסקונט
איילת כץ, רימקס
ליאת גולדברג, דיסקונט
איילת כץ, רימקס
2022 © כל הזכויות שמורות
להזמנת פעילות
חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם