סדנאות וימי עיון לארגונים וחברות

הרצאות לעתיד בטוח
  • הכשרות מנכלים
  • סימולטור ה-gps האנושי

פורצים גבולות בכוח המוח

מה נקבל בהרצאה?

IQ
מנת המשכל
מה אני חושב
SQ
אינטליגנציה רוחנית,
מי אני
EQ
אינטליגנציה רגשית,
מה אני מרגיש
FQ
אינטליגנציה עתידנית,
כיצד אני מדמיין וחוזה

LONG LIFE LEARNING

הידע והתוכן החדשני שלנו שיהפוך אתכם ל"נכס" מועדף בעיני מעסיקים

מהפכת טכנולוגיות המידע משפיעה על דרכי הלמידה וההכשרה, על השפה ועל אופן הפנמת והטמעת הידע. כלים חדשים נוצרים ומגדירים מחדש את האופן שבו אנו אמורים ללמוד, לארגן את הידע ולחלוק אותו עם אחרים. הידע נמצא ב"ענן" BIG DATAוהוא מכפיל את עצמו בכל שישה שבועות באופן אקספוננציאלי.

כאשר הידע הוא אין סופי זמין וחפשי אנחנו נדרשים לרכוש כישורים יכולות ומיומנויות הקשורים ללמידת הלימוד (ולא לשינון ולמחזור של הידע) למידת הלימוד לשמה – המטאקוגניציה המבוססת על שדרוג פוטנציאל החשיבה המערכתית הרחבה (NEURO – EDUCATION), היא הדרך היחידה להתמודד בעת הזאת עם הצורך לדלות מידע מתוך כמויות מידע עצומות, לדעת לסנן, לצרף ולהעביר את הידע, לארגן ולחפש מידע ממקורות שונים, לדעת לנתח ולהסיק את המשתמע ממנו, וליצר ידע חדש.

עיקר הלימוד התבצע בעבר בתי הספר או באקדמיה ואילו כיום הלמידה מתרחשת בכל מקום ובכל תחומי החיים. המודלים שהתמקדו בלמידה פורמלית (עובדתית, לוגית ושמרנית) הנשענת על אנליזה ועל ה-IQעוברים טרנספורמציה ללמידה הרפתקנית פורצת גבולות, סימולטיבית, חווייתית ואינטראקטיבית, הנשענת על סינתזה, חשיבת עתיד יצירתית וחדשנית על ה-SQהאינטליגנציה הרוחנית וה-EQהאינטליגנציה הרגשית.

לאלפי בוגרי אוניברסיטאות ומכללות ממתין עולם של חוסר וודאות ובטחון תעסוקתי, מעסיקים שלא מעניין אותם מה הם למדו, מחסור במקומות עבודה שתואמים את השכלתם, ואיום חמור של בינה מלאכותית ורובוטיקה שיגרמו בשנים הקרובות לכמיליארד איש לאבד את מקום עבודתם. לצד האיומים הקשים הללו עולות הזדמנויות מרתקות הקשורות למקצועות חדשים בעתיד.

החלופות הרלוונטיות בעת הזאת הם, מסגרות הכשרה קצרות וממוקדות צורך רלוונטי עכשווי – BOOTCAMPS, חניכה מקצועית, לימודים מרחוק, ומיקוד במעטפת כישורים רכים (SOFT SKILLS).

אצלנו תרכשו את "תורת" הידע החדש הזה, את כל הכלים והחלופות הנדרשות ושיטות הלימוד וההכשרה המתקדמות והנחשקות ביותר.

פיתחנו עבורכם: מערכי הכשרה, סדנאות, ימי עיון והרצאות תוכן וידע מרתקות חווייתיות ובונות עתיד. כל זאת באמצעות מומחי התוכן הבין לאומיים שלנו, מומחי תוכן רב תחומיים: מהאקדמיה, מעולם העסקים הניהול היזמות והחדשנות, מתחומי הפסיכולוגיה הארגונית ופיתוח ההדרכה, מתחומי הייעוץ הארגוני האסטרטגי, מתחומי החינוך, מתחומי התקשורת והטכנולוגיה ומתחומי האימון האישי והקבוצתי בשטח.

מתודות לימוד והכשרה ייחודיים ובלעדיים שתרכשו יהפכו אתכם ל"נכס" מועדף בעיני המעסיקים, "חלומות" שנותרו חבויים, יקבלו הזדמנות לצוף ולבלוט ולהפוך אתכם לדבר הבא בעולם התעסוקה העתידי.

המומחיות שלנו היא הדרך הבטוחה שלכם להצלחה.

מעוניינים בסדנה?

חייגו עכשיו: 072-3318321 או השאירו פרטים ונחזור אליכם
2022 © כל הזכויות שמורות
להזמנת פעילות
חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם